TECH

Nowoczesny design, zmysłowe wrażenia

Nowoczesne i przejrzyste wzory łączą się z delikatnością szkła. Vitrum Design TECH został zmodernizowany, aby nadać charakter i osobowość współczesnym, zaawansowanym technologicznie wnętrzom.

Światło


Tech marki Vitrum Design wykonany jest z trwałego szkła w wariancie białym lub czarnym. Ma gładką powierzchnię bez śladów nierówności. Satynowa rama zewnętrzna doskonale dopasowuje się do ścian, nadając wnętrzom nowoczesny styl. Dedykowany dla tych, którzy chcą się rozwijać.

Nieskazitelna biel


Wyjątkowy kolor z prawdziwą osobowością. Biel nadaje otoczeniu harmoniczności i przejrzystości. Jest idealnym uzupełnieniem dla tych, którzy szukają nowoczesnego, eleganckiego i kreatywnego stylu w domu.

Głębia czerni


W kolekcji Tech firmy Vitrum Design błyszcząca czarna powierzchnia szklana jest wykończona ramą w tym samym kolorze dla uzyskania jeszcze bardziej nowoczesnego i eleganckiego wyglądu.

Niepowtarzalne wrażenia sensoryczne


Vitrum Design na nowo definiuje pojęcie przełącznika. Diody LED, podświetlane ikony, siedem kolorów, które mogą być kojarzone z funkcjami i klawiszami, dźwiękowa informacja zwrotna przy każdym poleceniu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Jedyne w swoim rodzaju

Przejrzystość, blask, świetlistość: szkło jest miejscem, w którym koncepcja Vitrum Design bierze swój początek i znajduje swój pierwotny wyraz. Wynik jest całkowicie niepowtarzalny.

Ikony


Każdy klawisz można spersonalizować poprzez wygrawerowanie ikon na kamieniu. Wybierz swoje ikony, korzystając z obszernej biblioteki ikon oferowanych przez Vitrum Design, aby zidentyfikować klawisze z pożądanymi funkcjami, dzięki czemu twoje codzienne doświadczenia staną się niezwykle łatwe, intuicyjne i przyjemne.