Smart Living

Vitrum Design rewolucjonizuje ideę Smart Home

Dlaczego Vitrum?

Życie staje się proste: spraw, by Twoja codzienność była łatwiejsza i poświęcaj czas tylko na rzeczy ważne. Elektronika o autonomicznych funkcjach inteligentnych pozwoli na bardziej produktywne, bezpieczne i zrównoważone funkcjonowanie na co dzień. Stwórz idealne środowisko dla swoich potrzeb, zapewniając sobie spokój i bezpieczeństwo oraz monitorując ilość energii elektrycznej, zużywanej przez Twoje urządzenia. Życie jeszcze nigdy dotąd nie było tak lekkie.

Niezwykła wszechstronność


Produkty Vitrum Design można łatwo zainstalować w popularnych puszkach podtynkowych, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych magistral, regulatorów ani okablowania. Technologia ta wykorzystuje najpopularniejsze protokoły sieciowe na świecie oraz oferuje zaawansowaną i intuicyjną obsługę poprzez urządzenia w wyrafinowanym stylu. Vitrum Design przygotował różnorodne stylistycznie kolekcje paneli, które odpowiadają na potrzeby wymagającego użytkownika. Duża wszechstronność Vitrum Design ułatwia automatykę domową i czyni ją dostępną dla każdego, oferując jednocześnie niezwykły styl i design produktów.

Pełna kontrola


Dzięki produktom Vitrum Design można zaprogramować nieograniczoną ilość funkcji i sterować nimi lokalnie lub zdalnie. Dostępne systemy - do sterowania oświetleniem, do obsługi rolet, do regulacji temperatury i dźwięku - pozwalają nadzorować otoczenie oraz tworzyć i aktywować rutynowe czynności lub scenariusze, które uruchamiają zaprogramowane przez użytkownika funkcje dokładnie wtedy, gdy jest to pożądane.

Unikalna innowacyjność


Urządzenia Vitrum Design wykonane są przy użyciu innowacyjnych technik i materiałów. Gładkie powierzchnie i eleganckie linie to cechy charakterystyczne Vitrum Design. Grawerowane szkło oferuje użytkownikowi nowe wrażenia dotykowe, zapewniając wyjątkowe doświadczenia sensoryczne. Rozwiązania Vitrum Design to unikalne na skalę światową możliwości, które można dopasować do każdego użytkownika.

Vitrum otrzymał wiele nagród i wyróżnień