KNX

Nowoczesna wygoda

Pierwszy na świecie, zaprojektowany i wykonany we Włoszech standard sterowania systemami technologicznymi spotyka się ze stylem i harmonią, tworząc innowacyjne rozwiązania do Twojego inteligentnego domu. Dzięki przewodowemu systemowi KNX możesz kontrolować każdą funkcję w przestrzeni mieszkalnej. Dzięki KNX masz możliwość sterowania oświetleniem, roletami, temperaturą i nawadnianiem. System kontroluje i zarządza zużyciem energii w czasie rzeczywistym, a także integruje systemy audio, bezpieczeństwa i wiele innych. Z Vitrum Design i KNX piękno w Twoim domu nie ma granic.

Osobisty scenariusz


Dzięki Vitrum Design możesz dostosować każde pomieszczenie w swoim domu do własnych potrzeb. W zależności od Twoich upodobań, zaawansowana technologia KNX pozwala na ustawienie scenariuszy w poszczególnych strefach domu. Ciesz się dobrą atmosferą zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

Kontrola


Linia KNX Vitrum Design może być wykorzystana do wszystkich możliwych zastosowań i funkcji sterowania domem i budynkiem: steruje oświetleniem, roletami, systemami audio, alarmem, nadzoruje systemy wideo, monitoruje zużycie i ogrzewanie. Możliwa jest regulacja wody, optymalizacja energii i zarządzanie obciążeniami.

Automatyka budynków


Design. Technologia. Komfort. Elegancja dotykowych elementów sterujących Vitrum Design w połączeniu z bogatą ofertą rozwiązań dla automatyki domowej i inteligentnych systemów z certyfikatem KNX oferuje wyjątkowe doznania i nieznaną dotąd niezawodność.

Bezpieczeństwo


Dzięki systemowi KNX możesz również zdalnie sprawdzić, czy Twój dom jest bezpieczny. Podłącz monitoring wideo i alarm do systemu KNX i spędzaj czas poza domem bez obaw.

Moduły


Dostosuj funkcje swojego domu do swoich potrzeb. W systemie KNX masz do dyspozycji kilka modułów, które sprawią, że Twój dom będzie działał jeszcze sprawniej. Dzięki zegarowi astronomicznemu i stacji pogodowej, automatycznie zarządzasz temperaturą w domu i oświetleniem w ogrodzie. Znamy odpowiednie rozwiązania, aby zaspokoić każdą z Twoich potrzeb.

Serwer internetowy


Dzięki serwerowi internetowemu możesz zarządzać wszystkimi urządzenia inteligentnymi w swoim domu. Gdzie chcesz i kiedy chcesz kontrolować każde pomieszczenie - będąc na zewnątrz i w sąsiednim pokoju na sofie. System jest łatwo dostępny z każdego urządzenia (IOS lub Android) dzięki łatwym w użyciu i spersonalizowanym stronom graficznym. Zarządzanie domem jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne.

Vitrum otrzymał wiele nagród i wyróżnień