Cloud

Smart Living

System Cloud pozwala na przekształcenie tradycyjnej instalacji elektrycznej w instalację inteligentną, która umożliwi sterowanie roletami, światłem i temperaturą w domu - zdalnie z poziomu aplikacji lub bezpośrednio z poziomu urządzeń elektronicznych, zainstalowanych w Twoim domu.

Przyjazne dla środowiska


Vitrum Design przyczynia się do bardziej ekologicznego środowiska. UFO (centrala inteligentnego domu) pozwala uniknąć zbędnych wydatków, monitorując zużycie energii i optymalizując ogrzewanie domu, pomieszczenie po pomieszczeniu, nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu.

Generacja UFO II


Jedyny kontroler, który przy pomocy tylko jednego urządzenia integruje czujniki środowiskowe, komendy głosowe i samodzielnie uczącą się, sztuczną inteligencję.

Aplikacja Vitrum Design


Nowy design i nowy interfejs. Personalizacja i zarządzanie domem będzie proste i niezawodne dzięki aplikacji Vitrum Design. Prostota działania i funkcjonowania to podstawa rozwiązań inteligentnego domu.

Osobisty scenariusz


Dzięki Vitrum Design możesz dostosować każde pomieszczenie w swoim domu do własnych potrzeb. W zależności od Twoich upodobań, zaawansowana technologia KNX pozwala na ustawienie scenariuszy w poszczególnych strefach domu. Ciesz się dobrą atmosferą zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

Vitrum otrzymał wiele nagród i wyróżnień