GLASS

Przejrzystość

Koncepcja kolekcji uosabia klarowność i elegancję szkła, a także prostotę form. Lekkie linie, jasność i harmonia przekształcą proste przełączniki w obiekty designerskie o unikalnym na skalę światową charakterze.

Światło


Kolekcja Glass marki Vitrum Design wykonana jest z trwałego szkła grawerowanego, z wklęsłymi klawiszami, wydrążonymi na powierzchni panelu Vitrum Design i satynową ramką, która harmonizuje z każdym wnętrzem i nadaje mu ekskluzywny charakter. Dedykowany dla tych, którzy chcą się wyróżniać.

Kolor


Kolekcja jest dostępna w trzech standardowych kolorach – czarnym, piaskowym i białym, uniwersalnych dla każdego wnętrza. Glass marki Vitrum przekształca otoczenie w nowe i bardziej zaawansowane doświadczenie stylistyczne.

Głęboka czerń


Grawerowana, czarna powierzchnia szkła z kolekcji Glass jest wykończona ramą w tym samym odcieniu, aby uzyskać nowoczesny i elegancki wygląd.

Niepowtarzalne wrażenia sensoryczne


Vitrum Design na nowo definiuje pojęcie przełącznika. Diody LED, podświetlane ikony, siedem kolorów, które mogą być kojarzone z funkcjami i klawiszami, dźwiękowa informacja zwrotna przy każdym poleceniu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Pełna personalizacja

Vitrum Design pozwala włączać, wyłączać i regulować oświetlenie, aby stworzyć przytulną przestrzeń życiową. Każdy przycisk można spersonalizować, aby realizował pożądaną funkcję. Takie możliwości to gwarancja nowych i jedynych w swoim rodzaju doświadczeń dla użytkownika.

Ikony


Każdy przycisk można dostosować do własnych potrzeb. W tym celu stworzyliśmy bibliotekę ikon, tak, aby funkcjonowanie w Twoim domu stało się dla Ciebie jeszcze bardziej intuicyjne. Vitrum Design oferuje możliwość identyfikowania przycisku z wybranymi funkcjami, dodając do tego komunikat obrazkowy w postaci ikony, wyświetlającej się na przycisku.

Wolność wyboru


Szkło Vitrum Design dostępne jest we wszystkich kolorach z palety RAL. Istnieje możliwość personalizacji produktu za pomocą wybranego koloru z palety RAL lub sitodruku.