SENSE

Inspirowane kształtami natury.

Forma, światło i dźwięk łączą się ze sobą, aby stworzyć unikalne zastosowanie. Kolekcja Sense to eleganckie, faliste i linearne kształty, zaprojektowane na wzór samej natury. Proste i uniwersalne, łączące formę i ruch.

Przejrzystość


Profilowana faktura przycisków pozwala dotykiem dłoni aktywować w naturalny sposób elementy sterujące. Czynności są potwierdzane przez reakcję podświetlanego okręgu. Dźwięki dopełniają wykonania polecenia i stanu systemu.

Bezramowe oprawy


Biała, miękka powierzchnia zamknięta w jednolitym kształcie dopełni Twojego wnętrza i zaspokoi wysokie oczekiwania estetyczne. Kolekcja Sense to gwarancja zaskakującego w swojej prostocie designu.

Sense to produkt wymienny z wszystkimi innymi produktami Vitrum Design. Jednym prostym naciśnięciem można zmienić estetykę naszych urządzeń na dowolną, wybraną ze wszystkich czterech kolekcji opcję.

Niepowtarzalne wrażenia sensoryczne


Vitrum Design na nowo definiuje pojęcie przełącznika. Diody LED, podświetlane ikony, siedem kolorów, które mogą być kojarzone z funkcjami i klawiszami, dźwiękowa informacja zwrotna przy każdym poleceniu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Zmysłowa elegancja


Dotyk i wzrok odnajdą w kolekcji Sense nowe doznania estetyczne - płynne i solidne zarazem. Kolekcja Sense zaskakuje harmonią i wzornictwem inspirowanym przez naturę.